Saltar apartados

directori telefònic

DIRECTORI TELEFÒNIC

       

Servei de Llengües
Universitat d'Alacant 
Edifici Germà Bernàcer, primera planta
Campus de Sant Vicent del Raspeig 
Ap. de correus 99 
03080 Alacant 
servei.pl@ua.es

Fax: 965 90 39 47

   

 

       

Administració i informació 
965 90 34 85

Direcció
965 90 28 96
   

Dinamització
ext. 2114

Assessorament lingüístic
965 90 96 70

   
Formació
965 90 39 54
     
       
DIRECCIÓ      
Ferran Isabel i Vilar ferran.isabel@ua.es   ext. 2896
       
SUBDIRECCIÓ DE LLENGÜES      
Robert Escolano López robert.escolano@ua.es   ext. 2890
       
SUBDIRECCIÓ DE GESTIÓ      
Xavier Collado Nieves javi.collado@ua.es   ext. 3749
       
SECRETARIA DE LLENGÜES
Fax 965 90 39 47 
servei.llengues@ua.es   ext. 3485
Gestora en cap: Anna Puigcerver Hurtado ana.puigcerver@ua.es   ext. 3485
Maria Teresa Moreno García maritere.moreno@ua.es   ext. 3485
Antònia Pérez Núñez tonyi.perez@ua.es   ext. 2793
María Carmen Maciá Cazorla mc.macia@ua.es   ext. 3485
Maria Àngels Fortuny Pastor ma.fortuny@ua.es   ext. 3954
Elena Martín Crevillen elena.martin@ua.es   ext. 3954
Benjamín Martínez Jiménez  benjamin.martinez@ua.es   ext. 2793
       
PERSONAL TÈCNIC (valencià)
     
Maria Àngels Aracil Gisbert ma.aracil@ua.es   ext. 1261
Òscar Banegas Garrido oscar.banegas@ua.es   ext. 1261
David Carrillo Martínez
david.carrillo@ua.es   ext. 2391
Joan Jordi Coderch Peidro jj.coderch@ua.es   ext. 9670
Rosa Esteve Vidal rosa.esteve@ua.es   ext. 3954
Ricard Ferrer Sarió
ricard.ferrer@ua.es   ext. 1261
J. Màrius Gomis Alepuz marius.gomis@ua.es   ext. 9670
Lídia Jordà Sánchez lidia.jorda@ua.es   ext. 3954
Juli Martínez Amorós juli.martinez@ua.es   ext. 9942
Baltasar Ripoll Torres baltasar.ripoll@ua.es   ext. 3954
       
PERSONAL TÈCNIC (anglès)      

Gemma Alonso Martín
gemma.alonso@ua.es   ext. 9670
Maria Abad Colom
maria.abad@ua.es   ext. 9670
       

CAU (Centre d'autoaprenentatge)

 

    ext. 9942
Juli Martínez Amorós  juli.martinez@ua.es   ext. 9942

 

   

 

Secretaria SL


Universitat d'Alacant
Carretera de Sant Vicent del Raspeig s/n
Edifici Germà Bernàcer
03690 Sant Vicent del Raspeig
Alacant (Spain)

Tel: (+34) 96 590 3485

Fax: (+34) 96 590 3947

Per a més informació: informacio@ua.es, i per a temes relacionats amb aquest servidor web: webmaster@ua.es

Carretera de Sant Vicent del Raspeig, s/n - 03690 Sant Vicent del Raspeig - Alacant - Tel.: 96 590 3400 - Fax: 96 590 3464